1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sad1 sad3 wiosna1

0793897
Dzisiaj
wczoraj
ten tydzień
ten miesiąc
razem
2105
2521
19353
9385
793897

twój IP: 54.147.12.194

ADMINISTROWANIE STRONY

solar

ankiety do pobrania
KOLEKTORY Instalacje OZE


Odsłonięcie tablicy w Starogrodzie

6

 

30 września w Starogrodzie odsłonięto tablicę ku czci mieszkańców Starogrodu pomordowanych w czasie II Wojny Światowej . W uroczystości uczestniczyli Starosta Chełmiński Zdzisław Gamański, Wójt gminy Chełmno uczniowie zespołu Szkół w Starogrodzie i mieszkańcy Starogrodu i okolic. o godzinie 11.00 odbyła się msza święta. Po mszy Starosta Chełmiński, Wójt oraz panie: Ewa Kaczmarek -Dyrektor Zespołu Szkół w Starogrodzie i sołtys Krystyna Iwańska dokonali odsłonięcia tablicy. Odbył się także Apel Poległych. Krótką oprawę artystyczną przygotowali uczniowie Zespołu Szkół w Starogrodzie.    

Galeria zdjęć

50 lat minęło!

50lat

 

 

 

 

W dniu 29 września 2015 roku Wójt odwiedził i wręczył medale "Za długoletnie pożycie małżeńskie" Jubilatom Zofii i Jerzemu Szmelc z Bieńkówki, którzy obchodzili 50-lecie pożycia małżeńskiego. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych lat w szczęściu, miłości i zdrowiu.

 

 

Chełmno komiksem malowane 2016

Komiks Walentynki 2016 1

 

 

Zapraszamy do udziału w kolejnym walentynkowym konkursie "Chełmno komiksem malowane". Jego przedmiotem jest wykonanie komiksu nawiązującego do promocji Chełmna jako “miasta zakochanych®”.

Temat prac może odwoływać się do historii, legend, zabytków może również dotyczyć wydarzenia z życia autora lub zasłyszanego opowiadania. Fabuła musi być ściśle związana z Chełmnem.

Zapraszamy do obejrzenia komiksów wyróżnionych w poprzedniej edycji konkursu: http://www.chdk.pl/walentynki14aktualnosci.html

 

Regulamin i karta zgłoszenia (pdf)

Regulamin i karta zgłoszenia (word)

VII Sesja Rady Gminy

SESJA_1

 

 

24 września o godz. 10.00 w Sali 102 Urzędu Miasta Chełmna odbyła się VII Sesja Rady Gminy Chełmno. W obradach uczestniczyło 13 rajców.

Radni zajęli się rozpatrzeniem informacji Wójta Gminy Chełmno o przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2015 roku oraz informacji o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chełmno.....

 

 

 

 

 

Read more...

Po zebraniach sołeckich

zebrwiejs 

W dniach od 24 sierpnia do 21 września na terenie naszej gminy odbyły się zebrania wiejskie. Głównym tematem wszystkich zebrań było sprawozdanie z wykonania wydatków funduszu sołeckiego za 2014 rok oraz podział funduszu sołeckiego na 2016 rok. Mieszkańcy mieli okazję spotkać się z Wójtem i przedyskutować nurtujące ich sprawy. Podział funduszy sołeckich.

zebrania2

Sztafeta rodzinna na orliku

sztafeta

 

  

20 września na Orliku w Kolnie metę sztafety im. Kamili Skolimowskiej przebiegło zaledwie 17 rodzin. Od rana słonko prześcigało się z ciemnymi, deszczowymi chmurami , które skutecznie odstraszyły uczestników dzisiejszych zabaw.

Read more...

Sprzątanie Świata

sprzątanie świata
 

7

 

Uczniowie Zespołu Szkół w Starogrodzie jak co roku przy wsparciu finansowym Gminy Chełmno sprzątali swoją małą ojczyznę- Starogród, Starogród Dolny, Bieńkówkę, Kiełp, Kałdus, Borówno.  W tym roku zebrano więcej śmieci niż w zeszłym roku- 26 worków.
 

dowodyutracone

Karta dużej rodziny

Informator Gminny

informator2

10 lat w 8 minut