Poniedziałek, 22 czerwiec 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
Logo jednostki

Gmina Chełmno

Oficjalny portal informacyjny

Gwiazdki w Łęgu i Ostrowie Świeckim

W ubiegły czwartek, 16 stycznia, do Łęgu zawitał Św. Mikołaj. Uczynił to z radością, bo spotkał
się z dziećmi z tej właśnie wsi. Bawiono się znakomicie, a na zakończenie dzieci dostały paczki.Podobnie w Ostrowie Świeckim w sobotę 18 stycznia dzieci uczestniczyły w spotkaniu z gościem zza Koła Polarnego co dla niektórych było mocnym przeżyciem (zdjęcie obok). Konkursy i zabawy wzbudzały sporo emocji i wesołości. Uśmiechem i zaproszeniem na drugi rok żegnano Mikołaja.
Opublikował w BIP: Jarosław Zima
Data opublikowania: 20.01.2014 14:30
Ostatnio zaktualizował: Jarosław Zima
Data ostatniej aktualizacji: 06.12.2016 14:15
Liczba wyświetleń: 913